Extra Juicy

Extra Juicy: uitleg over hoe de gokkast werkt

van Pragmatic Play

RTP
96,52%
Mate van risico
Hoog
Maximaal te winnen
60.000x
Rollen
5x3
Winnen op verschillende manieren
10 Winlijnen
Uitgebracht
28-03-2019

Zonder wild loopt de waarde vooral via de gratis spins

Extra Juicy van Pragmatic Play is een nostalgische klassieker met allerlei fruit op 5 rollen en 3 rijen, vastgehouden aan 10 winlijnen. Opvallend voor de vorm: er is geen wild symbool; naast zeven betalende symbolen bestaat alleen de scatter, die uitsluitend op de rollen 1, 3 en 5 valt en de gratis spins start. Daardoor betaalt het basisspel vlak: elke winlijn staat op zichzelf en niets loopt door. Pas binnen de gratis spins wordt de tijd zelf de multiplier: de progressieve multiplier start op 1x en stijgt na elke spin met 1x. De twaalfde spin van een ronde is daarmee twaalf keer zoveel waard als de eerste, en een retrigger verlengt die opbouw tot 60 spins en 60x. Met een volatiliteit die als hoog geldt en een maximale winst van 60.000x de inzet concentreert de waarde zich in het laatste deel van de ronde; het basisspel is de wachttoestand ervoor.

Casino's met dit spel

  • 1XBET

    Cashback loopt over elke kalendermaand: bij een netto verlies van minstens twintig euro wordt acht procent op het saldo teruggezet, met een bovengrens van 120 euro per maand. Alleen inzetten met echt geld tellen mee; bonusgeld, eerdere cashback en geannuleerde rondes blijven buiten de berekening.

    Naar het casino
  • 18+
  • De verwijzingen naar casino's zijn van commerciële aard.
  • Houd het leuk en speel met mate. Kies vooraf een bedrag waar je je aan houdt.

Extra Juicy maakt variatie binnen tien vaste lijnen

Vaste lijnen als draagwijdte voor variatie

Extra Juicy is een Nostalgische klassieker met Allerlei fruit op vijf rollen en drie rijen. De kern is smal: tien Winlijnen, geen wild en geen aankoop van de bonusronde, met een Scatter die alleen op rollen 1, 3 en 5 verschijnt. Daardoor ligt de variatie niet in meer routes, maar in schaal: de inzet verandert via munten per lijn en muntwaarde, terwijl Gratis spins met progressieve multiplier het winstbedrag pas na de trigger opvoeren.

Waar de vorm vast zit en waar zij meebeweegt

MomentVaste begrenzingVariabele stapGevolg
BasisspelTien Winlijnen op vijf rollen en drie rijenInzet via munten per lijn en muntwaardeDe lijnvorm blijft gelijk; alleen de lijnprijs verschuift
TriggerDrie Scatter op rollen 1, 3 en 5Drie Scatter betalen 2x de totale inzet en geven 12 Gratis spinsDe feature start als vaste route, niet als gridexpansie
MultiplierBegin op 1xNa elke spin 1x extra; Scatter-winsten tellen niet meeDe verhoging raakt het bedrag, niet de route
RetriggerMaximaal vier retriggersElke retrigger geeft 12 extra Gratis spinsDe bovengrens van 60 Gratis spins houdt de ronde afleesbaar
PresentatieOranje feature-achtergrond naast de koelere basiskleurActieve multiplier groter en centraler gezetDe staatswissel staat in tekst, positie en grootte

Elke rol mag starten, de lijn blijft de maat

De regel dat winnende symbolen van links naar rechts op aangrenzende rollen mogen beginnen vanaf elke rol verplaatst alleen de start; de combinatie moet nog steeds in de rijposities van een van de tien Winlijnen vallen. Lijn 1, 2 en 3 zijn het rechte midden-, boven- en onderrandpatroon, lijn 4 en 5 vormen een V en een omgekeerde V. Voor lijn 6 tot en met 10 is de zigzagvorm vastgelegd, maar de exacte rijvolgorde per rol bleef onleesbaar en is dus geen vast onderdeel van deze beschrijving.

Multiplier als zichtbare staat van de feature

Tijdens Gratis spins verschuift de presentatie van uitkomst naar voortgang. De multiplierbalk boven de rollen zet de actieve waarde groter en centraler, terwijl onderaan FREE SPINS LEFT en WIN de resterende staat vastleggen. In de vastgelegde ronde hoort 4x bij WIN $4.00 en FREE SPINS LEFT 8; later markeren NICE met $28.32 en SUPERB met $38.72 losse spinnen binnen een rondetotaal van $193.60 in 12 Gratis spins. Omdat de multiplier na elke spin met 1x stijgt en Scatter-winsten buiten de vermenigvuldiging blijven, leest de stijging als een vaste klok, niet als een extra lijnmechaniek.

Wat van de klassieke vorm overleeft

  • Blijft behouden: vijf rollen, drie rijen, Allerlei fruit, een gouden bel als hoogste symbool en tien gedeclareerde Winlijnen.
  • Valt weg: wildsymbolen en een aankoop van de bonusronde; zonder die extra lagen blijft alleen de Scatter als toegang tot Gratis spins.
  • De aanduiding Hoog past bij die smalle vorm: de spanning zit in pieken binnen dezelfde lijnen, niet in routekeuze.
  • Met een theoretisch RTP van 96,52 procent en een geafficheerde bovengrens tot 60.000x de inzet blijft de Nostalgische klassieker een schaalmodel: weinig configuratie, veel gewicht per draai.

Symbolenoverzicht met uitbetalingen

Symbolen Rol x3x4x5
Golden bellHigh5,0050,00100,00
WatermelonHigh3,0025,0050,00
BlueberriesHigh2,0010,0025,00
PlumLow1,205,0015,00
OrangeLow0,802,0010,00
LemonLow0,401,005,00
CherriesLow0,200,502,00
SCATTERScatter2,00

Bekijk de schermafbeeldingen

Compatibiliteit

Autoplay-functie
Ja

Inzetmogelijkheden

Kleinste inzetbedrag
0,10
Hoogste toegestane inzet
100,00
Valuta waarin je speelt
USD

Alle bonusfuncties op een rij

  • Gratis spins
  • Progressieve multiplier
  • Scatter

Alle bonussen op een rij

Koopfunctie van de bonus
Nee

Thema en verhaallijn

Nostalgische klassiekerAllerlei fruit

Wat wij ervan vinden

Wat dit spel goed doetWinsten mogen op elke rol beginnen, dus de tien vaste lijnen betalen ruimer dan gebruikelijke klassieke lijnspellen.
Wat dit spel goed doetDe multiplier loopt elke vrije spin met 1x op tot 60x en is vier keer te herhalen, dus de waarde zit in verlengde rondes.
Minder sterke kantenEr is geen wildsymbool; met tien lijnen en hoge volatiliteit blijft het basisspel volledig afhankelijk van lijnwinsten.

Extra Juicy houdt de klassieke vorm vast met vijf rollen, drie rijen en tien vaste lijnen met fruit, maar laat winsten op elke rol beginnen en bouwt de vrije spins op naar een multiplier van 60x. De hoge volatiliteit en het ontbreken van een wild zorgen voor een dor basisspel; wie de klassieke lijnvorm zoekt met ruimte voor zeer grote rondes vindt hier een scherpe, eigentijdse variant.

Gokkasten in dezelfde stijl

Verschenen op
18-10-2026