Master Joker

Master Joker: hoe deze klassieke fruitslot werkt

van Pragmatic Play

RTP
96,46%
Mate van risico
Hoog
Maximaal te winnen
10.000x
Rollen
5x1
Winnen op verschillende manieren
Ways to win
Uitgebracht
13-02-2020

Eén lijn op papier, uitbetaling zonder vaste route

Master Joker ziet er uit als een nostalgische klassieker: allerlei fruit, gouden baren en een kristallen zeven op vijf rollen van één rij. Die vorm dekt de werking maar ten dele. De regels tekenen weliswaar één lijn, maar symbolen betalen overal op het scherm — Ways to win betekent hier drie of meer gelijke symbolen tellen op vijf posities, waar ze ook vallen. Boven de rollen hangt permanent een gouden wiel, het opvallendste onderdeel van het scherm, terwijl die Wielbonus slechts onder één voorwaarde in beeld komt: de Wild valt uitsluitend op de middelste rol en moet bovendien in een winst zijn betrokken. Een Multiplier van 2x tot 100x geldt dan voor de totale spinwinst. Gratis spins ontbreken, dus het jokerthema is geen decor maar het hele spel, en die concentratie past bij een volatiliteit die Hoog is.

Casino's met dit spel

  • 1XBET

    Cashback loopt over elke kalendermaand: bij een netto verlies van minstens twintig euro wordt acht procent op het saldo teruggezet, met een bovengrens van 120 euro per maand. Alleen inzetten met echt geld tellen mee; bonusgeld, eerdere cashback en geannuleerde rondes blijven buiten de berekening.

    Naar het casino
  • 18+
  • De verwijzingen naar casino's zijn van commerciële aard.
  • Houd het leuk en speel met mate. Kies vooraf een bedrag waar je je aan houdt.

Master Joker: klassieke vorm, één lijn en een wiel als enige uitzondering

De klassieke vorm klopt met de regels

Master Joker (Pragmatic Play, verschenen op 13 februari 2020) presenteert zich als Nostalgische klassieker met Allerlei fruit en een Jokerthema, en de gedocumenteerde regels bevestigen die presentatie in plaats van haar te verbloemen. Het speelveld telt vijf rollen van precies één rij; symbolen betalen overal op het scherm en het aantal gelijke symbolen na een spin bepaalt de winst, wat bij één rij neerkomt op combinaties van drie, vier of vijf. De regelpagina tekent dat zelf als één winlijn van vijf posities. De telling volgt daarmee het principe Ways to win, maar in de kleinst mogelijke ruimte: geen raster, geen extra rijen, geen feature die de telling verandert. Wel staat er een RTP van 96,46 procent en volatiliteit Hoog, in het spel aangeduid met vijf van vijf bliksemschichten. De klassieke vorm is hier geen decoratie maar een accurate beschrijving van de werking.

De Wielbonus blijft binnen dezelfde spin

De Wielbonus boven de rollen is permanent zichtbaar en dat is logisch: het is het enige onderdeel dat niet uit de klassieke vorm stamt. De Wild, het jokerportret, verschijnt uitsluitend op rol 3 en alleen wanneer die Wild deel uitmaakt van een winst gaat het wiel draaien. De uitkomst is een Multiplier van 2x, 3x, 5x, 10x, 15x, 25x, 50x of 100x op de totale winst van die spin; een 1x-vak ontbreekt, dus elke trigger betekent minstens een verdubbeling van wat er ligt. De feature kent geen gratis spins en geen retrigger en lost volledig binnen dezelfde spin op. Zelfs het moderne element houdt zich daarmee aan de vorm: één lijn, één draai, één vermenigvuldigde uitkomst. Eén punt blijft onopgelost: de regels verbinden de trigger uitdrukkelijk aan een winst, terwijl een vastgelegd beeld een Wild op rol 3 toont zonder zichtbare winnende combinatie; of het wiel dan draait, is uit het bronmateriaal niet te bepalen.

Wat er van de klassieke vorm overblijft

Wat overblijft is een sessie uit identieke spins, de oudste eigenschap van de klassieke gokkast. De paytable loopt van 1x de basisinzet voor drie aardbeien tot 100x voor vijf zevens; de maximale winst bedraagt 10.000x de inzet, een grens die alleen samengaat met een toptreffer onder een hoge wielvermenigvuldiger. Alles wat een sessie zou kunnen opdelen ontbreekt: geen free spins, geen bonuskoop, geen jackpot, geen ante-inzet. De inzet loopt van $0,01 tot $100, winsten worden vermenigvuldigd met de basisinzet en per combinatie telt alleen de hoogste winst. Het verschil tussen een spin zonder uitbetaling en een grote winst zit daardoor structureel in één symbool op de middelste rol, de plek waar het oude fruitformaat en de moderne Multiplier elkaar ontmoeten.

Symbolenoverzicht met uitbetalingen

Symbolen Rol x3x4x5
SevenHigh15,0050,00100,00
Gold BarsHigh10,0025,0050,00
WatermelonHigh8,0015,0025,00
PlumLow5,0010,0015,00
CherryLow4,008,0012,00
LemonLow2,005,0010,00
StrawberryLow1,003,008,00
WILDWild

Bekijk de schermafbeeldingen

Compatibiliteit

Autoplay-functie
Ja

Inzetmogelijkheden

Kleinste inzetbedrag
0,01
Hoogste toegestane inzet
100,00
Valuta waarin je speelt
USD

Alle bonusfuncties op een rij

  • Multiplier
  • Wielbonus
  • Wild

Alle bonussen op een rij

Koopfunctie van de bonus
Nee

Thema en verhaallijn

Nostalgische klassiekerAllerlei fruitJokerthema

Wat wij ervan vinden

Wat dit spel goed doetVijf rollen, één rij: elke uitslag is in één oogopslag afleesbaar, de klassieke vorm teruggebracht tot haar kern.
Wat dit spel goed doetHet wiel geeft elke winst met een wild minstens 2x en tot 100x, met een maximale winst van 10.000x de inzet.
Minder sterke kantenGeen free spins of bonusspel: het basisspel is alles, dus alle afwisseling hangt aan het wiel.
Minder sterke kantenHoge volatiliteit en lage symboolwaarden: zonder wiel blijven de meeste treffers klein en de droge reeksen lang.

Master Joker houdt van de klassieke kast de schil over: fruit, een zeven en één rij, gekoppeld aan een wiel dat elke wildtreffer vermenigvuldigt. Dat maakt hem even leesbaar als de oude vorm, maar volledig afhankelijk van één mechaniek. Past wie eenvoud met een scherpe piek zoekt; wie afwisseling of een rustiger ritme wil, vindt hier te weinig.

Gokkasten in dezelfde stijl

Verschenen op
09-10-2026